<<Back

Atkārtoti lietojama NIBP manšetes lietotāja rokasgrāmata


Paredzētā lietošana un lietošanas indikācijas

Atkārtoti lietojamas NIBP aproces ir aksesuārs, ko izmanto manuālai mērīšanai un automātiskai neinvazīvai asinsspiediena kontrolei. Manšete nav sterila, un to var atkārtoti izmantot. Izvēlieties atbilstošu manšetes izmēru ar vienu mēģeni vai dubultu cauruli atkarībā no pacienta lieluma un uzraudzības sistēmas. 

Darbības apstākļi:

 • Apkārtējā temperatūra: 0 līdz + 40 ° C
 • Relatīvais mitrums: 15 līdz 85%
 • Atmosfēras spiediens: 86kpa ~ 106kpa

Uzglabāšana un iepakošana:

Manšetes ir iepakotas atsevišķi.
Manšetes jāuzglabā oriģinālajā iepakojumā un uzglabāšanas apstākļos, lai maksimāli palielinātu aproces glabāšanas laiku.
Uzglabāšanas apstākļi ir šādi:

 • Apkārtējā temperatūra: -10 līdz + 40 ° C
 • Relatīvais mitrums: 15 līdz 85%
 • Atmosfēras spiediens: 86kpa ~ 106kpa

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA 

 • Izvēlieties piemērotu asinsspiediena mērīšanas vietu. Tā kā normatīvās vērtības parasti balstās uz šo vietni un ērtības labad priekšroka tiek dota augšdelmam. Kad augšdelma izmērs vai forma vai attiecīgi pacienta aprūpe, ņemot vērā pacienta sirds un asinsvadu stāvokli un alternatīvās vietas ietekmi uz asinsspiediena vērtībām, pareizu manšetes izmēru un komfortu.
 • Ja pacients stāv, sēž vai ir slīpi, pārliecinieties, vai manžete tiek atbalstīta, lai manžete saglabātu pacienta sirds līmeni. Ja manšete nav sirds līmenī, jāapsver sistoliskās un diastoliskās vērtības atšķirība hidrostatiskā efekta dēļ.
 • Izvēlieties atbilstošo manšetes izmēru. Izmēra pacienta ekstremitāti un izvēlieties piemērota izmēra manšeti atbilstoši izmēram, kas norādīts uz aproces vai aproces iepakojuma. Kad manšetes izmēri noteiktam apkārtmēram pārklājas, izvēlieties lielāka izmēra aproci. Precizitāte ir atkarīga no pareiza izmēra aproces lietošanas.
 • Pirms lietošanas pārbaudiet, vai manšete, manšetes caurule un šļūtene ir tīra un bez bojājumiem. Nomainiet manšeti, ja ir redzama novecošanās, plīsumi vai vāja aizvēršanās. Nepiepūšot manžeti, kad tā nav iesaiņota. Nelietojiet manšeti, ja ir aizdomas par strukturālo integritāti.
 • Pirms lietošanas pārbaudiet pacienta ekstremitāti. Nepielietojiet manšeti vietās, kur āda nav neskarta vai audi ir ievainoti. Pārliecinieties, ka āķis nesaskaras ar ādu; saskare var izraisīt kairinājumu.
 • Palpē artēriju un ievieto manšeti tā, lai pacienta artērija būtu izlīdzināta ar manšetes bultiņu, kurai ir uzraksts “artērija”. Sīkāku informāciju skatiet nākamajā attēlā.
 • Nospiediet visu manžetes gaisu un pārliecinieties, ka manšete ir savienota ar neinvazīvu asinsspiediena mērīšanas ierīci. Pārliecinieties, ka savienojums ir drošs, netraucēts un cauruļvadi nav sasisti.
 • Cieši aptiniet manšeti ap pacienta ekstremitāti. Manšetes rādītāja līnijai jāatrodas diapazona marķējumā. Pārliecinieties, ka āķu un cilpu aizbāžņi ir pareizi nofiksēti, lai spiediens vienmērīgi sadalītos pa manšeti. Ja tiek izmantota augšdelma, ievietojiet manšeti pēc iespējas tuvāk.
 • Pareizai aproces iesaiņošanai jābūt cieši pieguļošai, taču tai tomēr jāļauj atstāt pirkstu starp pacientu un aproci. Manšete nedrīkst būt tik saspringta, lai novērstu noteikšanu starp venozām atplūdēm.

Tīrīšana

Pirms atkārtotas lietošanas produkts ir rūpīgi jāiztīra ar norādīto mazgāšanas līdzekli. Mājsaimniecības balinātāju papildu izmantošana, kā aprakstīts zemāk, nodrošina vismaz zemu dezinfekcijas līmeni.
 • Atkārtoti lietojamām NIBP aprocēm ir piemērotas 20 secīgas šādas tīrīšanas / dezinfekcijas metodes piemērošanas, bez acīmredzamas negatīvas ietekmes. Lai gan šī procedūra ir piemērota dezinfekcijai, tā var nenovākt visus traipus.
 • Jāuzmanās, lai izvairītos no šķidruma iekļūšanas manžetes caurulē, gaisa šļūtenes atverēs un piepūšanas sistēmas vārstos. Šķidrums elpceļos var ietekmēt asinsspiediena noteikšanas precizitāti un sabojāt automātiskos vai manuālos monitorus.
Materiāli
 • Fermentatīvs mazgāšanas līdzeklis, piemēram, enzimātisks mazgāšanas līdzeklis ENZOL (ASV) vai fermentatīvs mazgāšanas līdzeklis Cidezyme (Lielbritānija)
 • Destilēts ūdens
 • 10% sadzīves balinātāju šķīdums destilētā ūdenī
 • Mīkstas drānas un sukas ar mīkstiem sariem
 • Izsmidzināmās pudeles
Procedūra
 • Atsevišķās aerosola pudelēs sagatavojiet fermentatīvo mazgāšanas līdzekli (ENZOL fermentatīvo mazgāšanas līdzekli (ASV) vai fermentatīvo mazgāšanas līdzekli Cidezyme (Lielbritānija) vai līdzvērtīgu un distālo ūdeni) saskaņā ar ražotāja norādījumiem un 10% balinātāja šķīdumu.
 • Uz produkta bagātīgi izsmidziniet mazgāšanas līdzekli. Ja materiāls ir izžuvis, ļauj tam sēdēt 1 minūti.
 • Gludas virsmas noslaukiet ar mīkstu drāniņu. Uz redzami netīrām vietām un neregulārām virsmām izmantojiet mīkstu saru suku.
Piezīme: Īpaši uzmanīgi jātīra pilnas piepūšanas sistēmas spuldze un vadības vārsts. Neļaujiet šķidrumam iekļūt aizmugurējā vārstā vai piesātinātājpogā.
 • Noņemiet redzamos piesārņotājus no perifērijas un vadības pogas apakšpuses.
 • Noskalo ar lielu daudzumu destilēta ūdens.
 • Lai dezinficētu, izsmidziniet 10% balinātāja šķīdumu skartajā zonā līdz piesātināšanai un ļaujiet sēdēt 5 minūtes.
 • Noslaukiet lieko šķīdumu un vēlreiz noskalojiet produktu ar destilētu ūdeni. Ļauj manžetei nožūt.

Garantija / atbildība

No materiāla un / vai izgatavošanas defektiem ražotājs piedāvā 6 mēnešu garantiju no pirkuma datuma. Bet neattiecas uz bojājumiem vai lūzumiem, kas radušies aproces ļaunprātīgas izmantošanas vai nolaidīgas aprūpes dēļ. Mēs garantējam, ka iekārta atbilst pašreiz spēkā esošo un tai piemērojamo drošības un veiktspējas standartu specifikācijām.

Brīdinājums:

 1. Savienojiet manšetes un piepūšanas sistēmas tikai ar sistēmām, kas paredzētas neinvazīvai asinsspiediena kontrolei.
 2. Nepievienojiet manšeti intravaskulārām šķidruma sistēmām, kas var ļaut gaisu iesūknēt asinsvados, kas var izraisīt nopietnus pacienta ievainojumus.
 3. Pārraudzības laikā nelieciet ārēju spiedienu uz manžeti. Var izraisīt neprecīzas asinsspiediena vērtības.
 4. Lai optimizētu veiktspēju un precizitāti, samaziniet ekstremitāšu kustību / aproces kustību.
 5. Pārraudzības laikā izvairieties no saskares ar aproci, jo tas var izraisīt neprecīzas asinsspiediena vērtības.
 6. Ierīces, kas izdara spiedienu uz audiem, ir saistītas ar purpuru, ādas atgrūšanos, nodalījuma sindromu, išēmiju un / vai neiropātiju.
 7. Neiegūstiet noteikšanu ne biežāk kā klīniski norādīts, salīdzinot biežas mērīšanas priekšrocības ar risku.
 8. Bieži pārbaudiet manžetes vietu un ekstremitāti, lai konstatētu traucētas asins plūsmas pazīmes, īpaši, ja novērošana notiek bieži un / vai ilgstoši. Ja nepieciešams, pagrieziet vietni.
 9. Kad uzraudzība ir apturēta, noņemiet manšeti no pacienta.
 10. Nepielietojiet manšeti uz ekstremitāšu, ko lieto intravenozai infūzijai, vai vietās, kur apgrūtināta cirkulācija.
 11. Uzmanieties, uzliekot aproci uz ekstremitātes, ko izmanto citu pacienta parametru uzraudzībai.
 12. Nepielietojiet manšeti vietās, kur āda nav neskarta vai audi ir ievainoti. Pārliecinieties, ka aizdares raupja puse nesaskaras ar ādu; saskare var izraisīt kairinājumu.
 13. Neiegūstiet noteikšanas biežāk, nekā klīniski norādīts, biežas mērīšanas priekšrocību svēršana pret risku.
 14. Uzklājiet manšeti saskaņā ar instrukcijām.

  UZMANĪBU:
  ASV federālie likumi ierobežo šīs ierīces tirdzniecību ar ārstu vai pēc ārsta norādījuma.

  Simbols Paskaidrojums

  Ražotājs
  Kataloga numurs
  Partijas kods
  Sērijas numurs
  Bez lateksa
  Nesterilizēts
  Skatīt instrukcijas
  Uzmanību
  Izgatavošanas datums
  Pārsvītrota ratiņu tvertne norāda uz atsevišķu apstrādi no vispārējiem atkritumiem dzīves beigās.
  Elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu direktīva (EEIA)
  Artērijas simbols un bulta jānovieto virs bachiālās vai augšstilba artērijas
  Indeksa līnija
  Manšetes rādītāja līnijai jāatrodas diapazona marķējumā
  ASV federālie likumi ierobežo šīs ierīces tirdzniecību ar ārstu vai pēc ārsta pasūtījuma.
  Eiropas pilnvarotais pārstāvis
  CE zīme