<<Back

Daugkartinio naudojimo NIBP rankogalio vartotojo vadovas


Numatytas naudojimas ir naudojimo indikacijos

Daugkartiniai NIBP rankogaliai yra priedas, naudojamas rankiniam matavimui ir automatiniam neinvaziniam kraujospūdžio stebėjimui. Manžetas yra nesterilus ir gali būti pakartotinai naudojamas. Pasirinkite tinkamą manžetės dydį vienu mėgintuvėliu arba dvigubu vamzdeliu, atsižvelgiant į paciento dydį ir stebėjimo sistemą. 

Veikimo sąlygos:

 • Aplinkos temperatūra: nuo 0 iki + 40 ° C
 • Santykinė drėgmė: nuo 15 iki 85%
 • Atmosferos slėgis: 86kpa ~ 106kpa

Sandėliavimas ir pakavimas:

Rankogaliai yra atskirai supakuoti.
Manžetai turi būti laikomi originalioje pakuotėje ir laikantis sąlygų, kad pailgėtų manžetų laikymo laikas.
Laikymo sąlygos yra šios:

 • Aplinkos temperatūra: nuo -10 iki + 40 ° C
 • Santykinė drėgmė: nuo 15 iki 85%
 • Atmosferos slėgis: 86kpa ~ 106kpa

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA 

 • Pasirinkite tinkamą kraujo spaudimo matavimo vietą. Kadangi norminės vertės paprastai yra pagrįstos šia svetaine ir patogumo dėlei, pirmenybė teikiama žastui. Kai atitinkamai atsižvelgiama į žasto dydį ar formą arba paciento priežiūrą, atsižvelgiant į paciento širdies ir kraujagyslių būklę bei alternatyvios vietos poveikį kraujospūdžio reikšmėms, tinkamą manžetės dydį ir patogumą.
 • Jei pacientas stovi, sėdi ar yra linkęs, įsitikinkite, kad manžetinė galūnė yra palaikoma, kad manžetė išliktų paciento širdies lygyje. Jei manžetė nėra širdies lygyje, reikia atsižvelgti į sistolinės ir diastolinės vertės skirtumus dėl hidrostatinio poveikio.
 • Pasirinkite tinkamą manžetės dydį. Išmatuokite paciento galūnę ir pasirinkite tinkamo dydžio manžetę pagal dydį, pažymėtą ant manžetės ar rankogalių pakuotės. Kai rankogalių dydžiai sutampa nurodytu perimetru, pasirinkite didesnio dydžio rankogalį. Tikslumas priklauso nuo tinkamo dydžio manžetės naudojimo.
 • Prieš naudodami patikrinkite, ar manžetė, manžetės vamzdeliai ir žarna yra švarūs ir nepažeisti. Manžetą pakeiskite, kai akivaizdus senėjimas, plyšimas ar silpnas uždarymas. Negalima išpūsti manžetės, kai ji yra išvyniota. Nenaudokite manžetės, jei įtariamas struktūrinis vientisumas.
 • Prieš naudojimą apžiūrėkite paciento galūnę. Nenaudokite manžeto tose vietose, kur oda nepažeista arba audiniai sužeisti. Įsitikinkite, kad kablys nesiliečia su oda; kontaktas gali sukelti dirginimą.
 • Palpuokite arteriją ir padėkite manžetę taip, kad paciento arterija sutaptų su rankogalio rodykle, pažymėta „arterija“. Išsamesnės informacijos ieškokite šiame paveikslėlyje.
 • Išspauskite visą rankogalių orą ir patikrinkite, ar manžetė yra prijungta prie neinvazinio kraujospūdžio matavimo prietaiso. Įsitikinkite, kad jungtys yra saugios, netrukdomos ir kad vamzdžiai nėra sulenkti.
 • Gerai apvyniokite manžetę aplink paciento galūnę. Manžetės rodyklės linija turi patekti į diapazono žymėjimą. Įsitikinkite, kad kablio ir kilpos uždarikliai yra tinkamai užfiksuoti, kad slėgis būtų tolygiai paskirstytas manžete. Jei naudojama viršutinė ranka, rankogalį uždėkite kiek įmanoma arčiau.
 • Tinkamas rankogalių įvyniojimas turėtų būti tvirtas, tačiau tarp paciento ir manžetės turėtų likti vietos pirštui. Manžetas neturi būti toks įtemptas, kad tarp nustatymų būtų išvengta venų grįžimo.

Valymas

Prieš pakartotinį naudojimą produktas turi būti kruopščiai išvalytas nurodytu plovikliu. Papildomas buitinių baliklių naudojimas, kaip aprašyta toliau, dezinfekuoja mažiausiai.
 • Daugkartiniai NIBP rankogaliai buvo taikomi 20 paeiliui taikant šį valymo / dezinfekavimo metodą, be jokio akivaizdaus neigiamo poveikio. Nors ši procedūra yra tinkama dezinfekcijai, ji gali nepašalinti visų dėmių.
 • Reikia saugotis, kad skysčio nepatektų į manžetės vamzdelį, oro žarnų angas ir pripūtimo sistemos vožtuvus. Skystis kvėpavimo takuose gali turėti įtakos kraujospūdžio nustatymo tikslumui ir sugadinti automatinius ar rankinius monitorius.
Medžiagos
 • Fermentinis ploviklis, pvz., Fermentinis ploviklis ENZOL (JAV) arba fermentinis ploviklis „Cidezyme“ (JK)
 • Distiliuotas vanduo
 • 10% buitinių baliklių tirpalas distiliuotame vandenyje
 • Minkštos šluostės ir minkštų šerių šepečiai
 • Purškiami buteliai
Procedūra
 • Fermentinį ploviklį (fermentinį ploviklį „ENZOL“ (JAV) arba „Cidezyme“ fermentinį ploviklį (JK) arba lygiavertį ir distalinį vandenį) paruoškite pagal gamintojo nurodymus ir 10% baliklio tirpalą atskiruose purškimo buteliuose.
 • Gausiai apipurkškite plovikliu gaminį. Jei medžiaga išdžiovinta, leiskite 1 minutę pasėdėti.
 • Lygius paviršius nuvalykite minkštu skudurėliu. Ant matomų vietų ir netaisyklingų paviršių naudokite minkštų šerių šepetėlį.
Pastaba: Ypač atsargiai valykite „Complete Inflation System“ lemputę ir valdymo vožtuvą. Neleiskite skysčiui patekti į galinį vožtuvą ar prisotinimo rankenėlę.
 • Pašalinkite matomus teršalus iš periferijos ir valdymo rankenėlės apačios.
 • Nuplaukite dideliu kiekiu distiliuoto vandens.
 • Norėdami dezinfekuoti, purkškite 10% baliklio tirpalą ant pažeistos vietos iki prisotinimo ir palikite 5 minutes.
 • Nuvalykite tirpalo perteklių ir dar kartą nuplaukite produktą distiliuotu vandeniu. Leiskite manžetei išdžiūti.

Garantija / atsakomybė

Gamintojas siūlo 6 mėnesių garantiją dėl medžiagų ir (arba) gamybos defektų nuo pirkimo datos. Tačiau neapima žalos ar lūžių, atsirandančių dėl netinkamo rankogalių naudojimo ar aplaidumo. Mes garantuojame, kad įranga atitinka šiuo metu galiojančių ir jai taikomų saugos ir veikimo standartų specifikacijas.

Įspėjimas:

 1. Rankogalius ir pripūtimo sistemas prijunkite tik prie sistemų, skirtų neinvaziniam kraujospūdžio stebėjimui.
 2. Nejunkite manžetės prie kraujagyslių skysčių sistemų, dėl kurių oras gali būti pumpuojamas į kraujagyslę, o tai gali sukelti rimtus paciento sužalojimus.
 3. Stebėjimo metu netaikykite išorinio spaudimo manžetei. Gali sukelti netikslius kraujo spaudimo rodiklius.
 4. Norėdami optimizuoti našumą ir tikslumą, sumažinkite galūnių ir rankogalių judesius.
 5. Stebėdami venkite kontakto su manžete, nes tai gali sukelti netikslius kraujo spaudimo rodiklius.
 6. Prietaisai, darantys spaudimą audiniams, buvo siejami su purpura, odos atgrasymu, skyrių sindromu, išemija ir (arba) neuropatija.
 7. Negalima nustatyti nustatymų ne dažniau nei kliniškai nurodyta, sveriant dažno matavimo naudą ir riziką.
 8. Dažnai patikrinkite manžetės vietą ir galūnes, ar nėra sutrikusios kraujotakos, ypač stebint dažnai ir (arba) ilgesnį laiką. Jei reikia, pakeiskite svetainę.
 9. Kai stebėjimas bus sustabdytas, nuimkite manžetą iš paciento.
 10. Nenaudokite manžetės ant galūnių, naudojamų infuzijai į veną, arba tose vietose, kur sutrikusi kraujotaka.
 11. Atsargiai uždėkite manžetę ant galūnės, naudojamo kitiems paciento parametrams stebėti.
 12. Nenaudokite manžeto tose vietose, kur oda nepažeista arba audiniai sužeisti. Įsitikinkite, kad šiurkšti dangtelio pusė nesiliečia su oda; kontaktas gali sukelti dirginimą.
 13. Negalima nustatyti nustatymų dažniau nei kliniškai nurodyta, dažnai vertinant riziką pranašumą.
 14. Užtepkite manžetą pagal instrukcijas.

  ĮSPĖJIMAS:
  JAV federaliniai įstatymai draudžia šį prietaisą parduoti gydytojui arba jo nurodymu.

  Simbolis Paaiškinimas

  Gamintojas
  Katalogo numeris
  Partijos kodas
  Serijos numeris
  Be latekso
  Nesterilizuotas
  Žr. Instrukcijas
  Atsargiai
  Pagaminimo data
  Perbraukta ratų šiukšliadėžė rodo atskirą tvarkymą nuo įprastų atliekų pasibaigus jų eksploatavimo laikui.
  Elektros ir elektroninės įrangos atliekų direktyva (EEĮA)
  Arterijos simbolis ir rodyklė turi būti uždėti ant brachialinės ar šlaunikaulio arterijos
  Rodyklės eilutė
  Manžetės rodyklės linija turi patekti į diapazono žymėjimą
  JAV federaliniai įstatymai draudžia šį prietaisą parduoti gydytojui arba jo nurodymu.
  Europos įgaliotasis atstovas
  CE ženklas